Factoring České spořitelny nabízí možnost dlouhodobé spolupráce při vyhledávání nových tržních příležitostí. Princip spolupráce spočívá v nabízení factoringových služeb naší společnosti jménem externího zprostředkovatele a předávání subjektů se zájmem o factoringové služby na základě zprostředkovatelské smlouvy. V případě schválení předaného obchodního případu Factoringem České spořitelny bude externímu zprostředkovateli náležet dohodnutá odměna závislá na realizovaných factoringových obratech.

 

Výhody:

  • nezávislost - flexibilita
  • nepožadujeme exkluzivitu na prodej factoringu pouze s naší společností. V případě exkluzivity prodeje factoringu naší společnosti případně nabízíme výhodnější podmínky
  • kvalitní produkt (financování s přidanou hodnotou správy, inkasa pohledávek, příp. zajištěním rizik)

 

Jak to funguje?

1. Externí zprostředkovatel uzavře smlouvu o zprostředkování s Factoringem České spořitelny
2. Externí zprostředkovatel aktivně nabízí factoringové služby svým klientům
3. V případě zjištění reálného zájmu klienta o factoring, v podobě formuláře Předběžný zájem o factoring a případného získání standardních podkladů předává tyto zprostředkovatel na Factoring České spořitelny.
4. Další obchodní jednání s klientem vede obchodní reprezentant Factoring České spořitelny v součinnosti s externím zprostředkovatelem.
5. Po souhlasu s nabídkou a schválení spolupráce Factoringem České spořitelny, obchodní reprezentant podepisuje s klientem smluvní dokumentaci.
6. Po uzavření spolupráce Factoring České spořitelny informuje zprostředkovatele o uzavřeném obchodě a datu, odkdy má zprostředkovatel nárok na odměnu.
7. Factoring České spořitelny následně kvartálně zasílá podklady pro fakturaci. Výše odměny zprostředkovatele je určena Smlouvou o zprostředkování.

 

V případě Vašeho zájmu o externí spolupráci prosím zašlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Váš životopis nebo prezentaci Vaší společnosti.