Hledáte možnosti, jak financovat a lépe řídit Váš dodavatelsko-odběratelský řetězec?

 

Využijte ediFactoring, elektronickou výměnu dokumentů (EDI) k factoringovému financování!

 

Využijte financování, správu a pojištění pohledávek díky klasickému tuzemskému či exportnímu factoringu nebo financování Vašich dodavatelů formou reverzního factoringu na základě konfirmace Vašich závazků! To vše elektronicky přes internetovou platformu eFactoring a s podporou elektronické výměny dokumentů EDI díky našemu partnerství se společností EDITEL, předním mezinárodním poskytovatelem služeb v oblasti elektronické výměny dokumentů.

Moderní digitální služba ediFactoring je pro Vás ideálním řešením pro automatizované a efektivní financování dodavatelsko-odběratelských vztahů (Supply Chain Financing), protože:

  • díky elektronické výměně dat mezi dodavatelem, Factoringem České spořitelny a odběratelem dochází k automatizaci práce s dokumenty (především faktura, dodací list) a rychlejšímu financování Vaší společnosti nebo Vašich dodavatelů,
  • podporu EDI komunikace můžete využít u klasického factoringu i reverzního factoringu,
  • strategickým partnerem pro využití EDI ve Factoringu České spořitelny je společnost EDITEL.

 

Urychlíme Vaše financování

V případě, že využíváte řešení EDI od společnosti EDITEL pro elektronický oběh dokumentů mezi Vámi a odběrateli či dodavateli, neváhejte nás oslovit s poptávkou factoringového financování. Díky elektronické výměně dat mezi Vámi a námi snížíme administrativní zatížení a zrychlíme financování Vaší společnosti.

 

Jak funguje klasický ediFactoring?

Klasický ediFactoring schéma 2023

 

Jak funguje reverzní ediFactoring?

 Reverzní ediFactoring schéma 2023

 

Využijte výhody factoringového financování a spojte je s výhodami elektronického oběhu dokumentů (EDI). Spolupracujte s Factoringem České spořitelny, jednou s nejvýznamnějších společností na českém factoringovém trhu.

Kontaktujte nás prosím a my Vám připravíme individuální nabídku.